1608KL05WB20L00 Nmb AXIAL FAN, 40MM, 24VDC, 50MA; EXTERNAL HEIGHT:40MM; EXTERNAL WIDTH:40MM; EXTERNAL DEPTH:20MM; CURRENT TYPE:DC; SUPPLY VOLTAGE:24VDC; CURRENT RATING:50
Part Nnumber
1608KL05WB20L00
Description
AXIAL FAN, 40MM, 24VDC, 50MA; EXTERNAL HEIGHT:40MM; EXTERNAL WIDTH:40MM; EXTERNAL DEPTH:20MM; CURRENT TYPE:DC; SUPPLY VOLTAGE:24VDC; CURRENT RATING:50
Producer
Nmb
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 1608KL05WB20L00 Nmb AXIAL FAN, 40MM, 24VDC, 50MA; EXTERNAL HEIGHT:40MM; EXTERNAL WIDTH:40MM; EXTERNAL DEPTH:20MM; CURRENT TYPE:DC; SUPPLY VOLTAGE:24VDC; CURRENT RATING:50)